Výherce dTestu Hama představuje kolekci 2019!

Německá značka Hama nepředstavuje pouze dodavatele kvalitní elektroniky, ale také dodavatele školních aktovek a batohů. O špičkové kvalitě jejich školních tašek svědčí také právo užívat certifikát kvality AGR, který zaručuje správný vývoj zad dítěte. Také v České republice si získali popularitu mezi rodiči díky výbornému umístění ve výsledcích dTestu na prvních místech. V kolekci 2019 je mnoho novinek, které uspokojí i náročného rodiče. Přinášíme vám proto přehled všech řad a shrnutí našich zkušeností.

Hama školní aktovka pro prvňáčky

Pro budoucí prvňáčky je ideální aktovka. Hama školní aktovka pro prvňáčky má pevné dno a pevně stojí, nepřeklápí se. To je velmi důležité, protože prvňáček potřebuje obě ruce pro uchopení školních sešitů a desek a vložení do aktovky. Další výhodou je velká pevná kapsa, která je přehledná a malý prvňáček se v ní snadno vyzná.

Samozřejmostí jsou tyto prvky:

✅polstrované a výškově nastavitelné ramenní popruhy
✅pogumovaná rukojeť
✅bezpečnostní prvky
✅zámek s odrazkou pro vyšší bezpečnost

Hama školní aktovka pro prvňáčky patří mezi oblíbené díky příznivé ceně a tomu, že sedí  dobře na zádech prvňáčka. Na první pohled působí objemněji, ale vypadá i sedí dobře. Značka Hama si umí poradit i s designem. Líbivé motivy jako např. kočička, sova, fotbal nebo motorka okouzlí každého budoucího školáka!

Penál není součástí aktovky, lze dokoupit samostatně.

Školní aktovka Step by Step

Step by Step patří mezi prémiové aktovky značky Hama. Aktovka Step by Step „Touch“ s motivem červeného pavouka prošla náročným testování dTest a ve vysoké konkurenci zvítězila. Školní aktovky jsou promyšlené do posledního detailu a díky tomu prošly přísnou certifikací AGR.

Aktovka Step by Step patří mezi větší aktovky a doporučili bychom ji pro děti okolo 125 cm. Dětem poslouží po většinu prvního stupně. Díky dokonalému polstrování zad a nastavitelným popruhům na ramenou ve tvaru S zaručuje správný vývoj zad, který je v mladším školním věku tak důležitý. Bezpečnost je pro značku Hama na prvním místě a reflexní prvky, vyrobené z vysocekvalitního materiálu, umísťují po všech stranách aktovky. K praktickýcm vychytávkám patří  tepelně izolovaná přihrádka na svačinu, takže jídlo a nápoje vydrží delší dobu studené nebo naopak teplé. Aktovka se prodává v pětidílném setu s jednotným designem.

Školní aktovka Light

Dalším modelem je odlehčená varianta klasické aktovky Light. Její hmotnost je pouhých 900 gramů a patří k těm lehčím a menším z naší nabídky. Přestože je hmotnost nízká, kvalita je prvotřídní. Značka Hama klade velký důraz na anatomii a ergonomii aktovek, což se odráží ve vyšších pořizovacích cenách. Na druhou stranu zákazníci jistě ocení kvalitní zpracování a minimální reklamace.

Aktovka Light 2 je nástupcem aktovky Light. Kvalita zůstala zachována, pouze se změnil její tvar, který viditelně zeštíhlel. Můžete ji bez obav pořídit i prvňáčkům nižšího vzrůstu (do 115 cm). Ergonomicky tvarovaná záda, ramenní a hrudní popruh zajistí příjemné nošení a podpoří zdravý vývoj zad. Bezpečnostní prvky jsou na všech viditelných stranách aktovky a zaručí tak dobrou viditelnost školáka.

Prodává se také ve čtyřdílném setu s vybaveným penálem, vakem na přezůvky a malým pouzdrem.