Topgal 2020 přináší krásné motivy. Potěšte své děti!

Školní batohy Topgal zdobí záda mnoha školáků. Není divu, protože značka ukazuje i po těch letech, že má jedinečný design a neoddiskutovatelnou kvalitu. Zákazníci tuto skutečnost znají a velmi ji oceňují. Kolekce 2020 opět přináší krásné modely, které jsou obohacené o nové prvky. Stále platí, že funkčnost a praktičnost batohů, školních i studentských, je na prvním místě. Proto je použit polstrovaný zádový systém s hliníkovou výztuhou i u studentských batohů. Největší výhodou batohů Topgal je komfort a pohodlí při nošení. Objevte kolekci Topgal 2020!

Kolekce 2020 nabízí nápaditý design a mnoho nových prvků

Školní batohy pro 1. stupeň

V kolekci 2020 jsou opravdu krásné motivy. Řadu holčiček v současné době oslovuje velký trend s motivem jednorožců, takže v nové kolekci tento motiv rozhodně nechybí. Další okouzlující designy, které dominují na přední straně dívčích batohů, jsou třpytiví a zářiví motýli, krásný modrý páv s rozevřený ocasem nebo barevných květin a vážek. I chlapci se mohou těšit na zajímavé motivy. Za zmínku stojí batoh s fotbalovým míčem pro všechny fanoušky tohoto sportu. Je opravdu povedený a děti potěší přívěsek míče. Nám se moc líbí motiv motorky a závodní stíhačky.

Z našich zkušeností víme, že dětem se líbí přívěsky a různé doplňky. Bohužel takové doplňky u batohů batohů Topgal chyběly. Proto jsme velmi rádi, že ozdobné prvky byly k batohům přidány a už je nebudete muset navíc dokupovat. Výšivky, glitry, umělé diamanty, metalický tisk, blikačky a různé druhy ozdobných přívěsků zdobí kolekci 2020! Model ENDY 20013 má na přední straně ukryté pouzdro, ve kterém je motiv motorky. Tento obrázek se dá vyměnit – k modelu získáte 4 vyměnitelné obrázky – a školák může chodit do školy každý den s jiným obrázkem.

Máte radši střídmější design, ze kterého dýchá elegance, jednoduchost a čistota? Sáhněte po modelech CODA 20009 a CODA20020. Batohy jsou vyrobeny z vláken nylonu, která jsou velmi jemná, ale zároveň pružná a pevná. „Tento materiál umožňuje jinou, přesnější technologii tisku než u polyesteru. Sítotisk je ale omezený množstvím použitých barev, proto pečlivě vybíráme motivy, které touto technologií vyniknou.“, říká Hana Dvorská. Design navrhl streetartový umělec a grafik Tom Junker známý jako AKA Pauser. Jednoduchý design má také batoh NIKI 20011, vyrobený též z nylonu. „U tohoto modelu jsme využili metody stříbrného metalického tisku“, dodává Hana Dvorská.

Studentské batohy

Kolekce studentských batohů je letos odvážnější, ale stále ukazuje současné trendy. „Inspirujeme se jak v současných fashion trendech, tak i v grafickém designu.“, říká Hana Dvorská. Barevné kombinace na doplňcích a komponentech, které používáme, spolu dokonale ladí.

Móda se neustále vrací a přesvědčují nás o tom i ostatní návrháři, které bedlivě sledujeme. Momentálně jsou zase trendy motivy tropických rostlin a potisky zvířecích srstí a kůží. Jsou vhodné více pro dívky, ale použili jsme jej i pro klučičí model YUMI 2037. Tento model je v oblíbených odstínech zelené khaki.

, je již dlouhou dobu faktem, o čemž nás návrháři každou sezonu přesvědčují. Momentálně jsou trendy

Pro rok 2020 jsou stále velmi populární motivy tropických rostlin a potisky zvířecích srstí a kůží. Tyto motivy se více hodí pro dívky, ale lze je najít i na klučičím batohu YUMI 20037, který je v trendy odstínech  zelené khaki. Nejvýraznějším modelem je batoh SURI 20035 v chlapeckém provedením. Opět za ním stojí design od graffiti umělce Pausera

Nové prvky přinášejí větší pohodlí

Konstrukční změny

  • Modely pro starší školáky – KIMI, MIRA , ALLY a LYNN – jsou nyní větší cca o 20 mm. Ostatní proporce zůstaly stejné.
  • Modely NIKI a CODA jsou vyšší dokonce o 40 mm.
  • Model CODA má hloubku zadní komory o 15 mm větší.
  • Model NIKI má upravený poměr hloubky zadní a přední komory. Hlubší je nyní zadní komora, aby byly těžší učebnice a pomůcky co nejblíže zádům. Přední komora je užší oproti původnímu modelu.

Boční kapsa

  • Nejnovější typ boční kapsu na láhev má nyní model ENDY. Původní kapsa byla poměrně malá a úzká, proto prvňáčci měly problém při manipulaci lahví. Nový typ kapsy je vyroben z polyesteru jako zbytek batohu a uvnitř je ukrytá síťka. Kapsa designové neruší ucelený vzhled batohu. Horní okraj kapsy je olemován širokou pruženkou, což usnadňuje manipulaci.
  • Model NIKI  a ELLY mají stejnou kapsu. Materiál je odolnější a nehrozí jeho prodření hranou láhve.

Horní kapsa

  • Model ALLY má zvětšenou horní kapsu o 20 mm. Větší velikost vnímáme u tohoto modelu jako praktickou vychytávku. Lze do ní například vložit penál nebo i krabičku se svačinou.

Polstrování zad a konstrukce ramenních popruhů

  • Značka Topgal velmi úzce spolupracuje s fyzioterapeuty. U studentských batohů používá pouze jeden typ zádového polstrování, který odpovídá potřebám studentům a zároveň splňuje požadavky konstrukce podporující správné držení těla.
  • Všechny studentské batohy mají upravenou vzdálenost mezi ramenními popruhy a sklon jejich šití. Topgal tím reagoval na zpětnou vazbu zákazníků.

Zdroj: ve spolupráci s Topgal.cz