Studentské batohy coocazoo ScaleRale od Hama vynikají kvalitními, ergonomickými zády!

Značka coocazoo od německého výrobce Hama patří mezi špičku v kategorii školních batohů pro žáky 2. stupně základních škol, středních a vysokých škol. Výrobce klade velký důraz na kvalitu materiálu a precizní zpracování. Současní teenageři stráví hodně času sledováním trendů a stylový design je pro ně zásadní. Proto značka coocazoo si zakládá na neotřelém designu. Batohy coocazoo jsou vhodné nejen do školy, ale dobře poslouží i pro volný čas. Prohlédněte si kolekci coocazoo 2020!

O značce coocazoo

coocazoo je značka původem z Německa, která si získala oblibu u rodičů a dětí díky maximálnímu pohodlí při nošení. Studentské batohy coocazoo jsou vyráběny z vysoce kvalitních a funkčních materiálů. Nechybí bezpečnostní prvky, které ochraňují děti před nástrahami silničního provozu, jako jsou reflexní pásky, výšivky a odrazky. Studentské batohy řady coocazoo ScaleRale mají jedinečný ergonomický systém a obdržely prestižní ocenění v podobě známky kvality AGR.

Oblíbená řada batohů coocazoo ScaleRale

Starší žáci a teenageři jsou velmi aktivní – po škole mají mnoho zájmů, navštěvují různé kroužky nebo se scházejí na sportovišti či v parku. Batoh je jejich společník a musí být multifunkční, využitelný nejen ve škole, ale také při sportovních aktivitách či na výlet. To vše splňují stylové batohy coocazoo ScaleRale. Mají dvě prostorné hlavní kapsy pro knihy a učebnice, polstrovanou kapsu pro notebook, přední kapsu a postranní síťové kapsy. Nechybí ani otvor pro sluchátka. Novinkou roku 2020 je limitovaná kolekce ekologických batohů vyrobených z recyklovaných PET lahví

Obrázek vlevo – čelní strana batohu:

  1. Pohodlná rukojeť (a), poutko na zavěšení (b).
  2. Prostorná hlavní kapsa s prostorem pro notebook 15.6″.
  3. Kapsa pro učebnice a sešity, kapsička na rozvrh hodin.
  4. Organizér včetně karabiny na klíče.
  5. Boční stahovací popruhy.
  6. Reflexní prvky pro větší bezpečnost. 
  7. Reflexní páska pro připnutí blikačky.
  8. Přední kapsa.
  9. Pevné dno, polstrované.
10. Možnost výměny potahovátek zipů, placek s logem a přesek, řada MATCH PATCH.
11. Upevňovací pásky pro připevnění např. skateboardu, helmy nebo bundy.
12. Otvor pro sluchátka.

Obrázek vpravo: zadní strana batohu:
  1. Nastavení ramenních popruhů pomocí otočného mechanismu.
  2 Dotahovací pásky.
  3. Měkká polstrovaná záda.
  4. Ramenní popruhy s reflexními prvky.
  5. Nastavitelný, odnímatelný hrudní popruh.
  6. Dvě boční síťované kapsy.
  7. Tajná kapsa na zadní straně batohu.
  8. Odnímatelný bederní pás.

Ergonomický studentský batoh coocazoo ScaleRale

Dobře promyšlený a detailně zpracovaný zádový systém Easy Grow System je velkou výhodou studentského batohu coocazoo ScaleRale. Díky němu se batoh přizpůsobí každé postavě a dokonale sedí na zádech. Batoh lze přizpůsobit na výšku 140 – 176 cm. Nastavení provedete pomocí otočného mechanismu uvnitř aktovky přímo na zádech vašeho dítěte. Je to rychlé a snadné! Na závěr přizpůsobíte ramenní popruhy a vaše dítě může vyrazit do školy se stylovým batohem coocazoo!

Jak správně nastavit ramenní popruhy:

Cool design: coocazoo rozumí teenagerům

Každý, kdo má doma dospívajícího, moc dobře ví, že to s nimi není jednoduché. Mají svůj osobitý styl, chtějí být originální a cool. A takový musí být i jejich školní batoh! coocazoo rozumí teenagerům a vnáší do kolekce nadčasový design a osobitý styl. Kolekce 2020 je krásná, pestrá a spojuje v sobě design a funkčnost!

Značka Hama myslí na přírodu. Při výrobě klade velký důraz na účinné nakládaní se zdroji. Budování lepší budoucnosti pro naši planetu je pro tvůrce batohů coocazoo prioritou. Do kolekce 2020 proto zahrnula i limitovanou kolekci školních batohů, které jsou vyrobené z recyklovatelných PET lahví. Batohy Ocean Emotion jsou vyrobeny z plastů odtěžených z moře. Pořízením batohu z této kolekce pomůžete přírodě! Navíc mají cool design a váš teenager bude dostatečně stylový.