Školní batoh Hama Step by Step GRADE roste s dětmi!

Kolekce školních aktovek Step by Step od německé značky Hama vyniká svojí nekompromisní kvalitou. Díky tomu jsou aktovky velmi oblíbené u rodičů. V současné době také stoupá popularita školních batohů, a proto přichází značka Hama s absolutní novinkou v podobě batohu! Kolekce Step by Step se rozšiřuje o školní batoh GRADE!

Školní batoh Hama Step by Step GRADE potěší každou dětskou duši. Značka Hama vyrobila model GRADE v oblíbených motivech. Dívčí srdce potěší krásný motiv kouzelný zámek, jednorožec, třpytivý motýli či milí delfínci. Robot, fotbal či vesmírná raketa jsou motivy, které se líbí klukům.

Model GRADE se liší od ostatních aktovek v kolekci svoji konstrukcí. Zajišťuje dokonalé nastavení ramenních popruhů pomocí otočného mechanismu uvnitř aktovky. Dokážete nastavit plynule ramenní popruhy podle výšky vašeho dítěte přímo na jeho zádech. Batoh je vhodný pro každodenní nošení do školy, ale využijte ho i na sport a volný čas. Doporučujeme pro žáky 1. až 4. třídy ZŠ. Batohy GRADE mají nově prodlouženou záruku na 4 roky!

Pro značku Hama je příroda na prvním místě! Model GRADE je vyroben z recyklovatelných PET lahví. Na výrobu jednoho batohu je potřeba až 37 PET lahví. Batoh je impregnován bez použití PFC (perfluorouhlovodík). Použitá technologie poskytuje vynikající voděodolnost. Můžete si tak být jisti, že batoh chráníte před vlhkostí a zároveň životní prostředí před škodlivými látkami. Značka Hama patří mezi společnosti, které byl udělen standard bluesign pro většinu produktů.

Nejdůležitější vlastnosti batohu GRADE 

Je samozřejmostí, že na batoh určený pro každodenní nošení do školy máme vyšší nároky než na batoh pro občasné výlety. Nejdůležitější při výběru školního batohu je to, jak sedí dítěti na zádech. Musí dokonale přiléhat k zádům dítěte. Nový model Step by Step GRADE je velmi flexibilní, příjemný na nošení a ve sportovním designu. EASY GROW systém je jedna z vlastností, která dělá batoh batohem.

Školní batoh GRADE působí velmi elegantně a nadčasově, ale zároveň lahodí dětskému oku. Díky MAGIC MAGS a MAGIC MAGS FLASH si děti ozdobí batoh dle vlastních představ. Jsou to obrázky a přívěsky, které drží na batohu na dvou magnetických plochách. Ty jsou ukryté v batohu. MAGIC MAGS a MAGIC MAGS FLASH je skvělá designovka, která dodá batohu šmrnc. Batoh pak dítěti zůstane i v dalších školních letech a nemusíte pořizovat nový. 

Kristýna, máma tří školních dětí a majitelka internetového obchodu Agátin svět, dodává: „Z vlastních zkušeností mohu říci, že děti cool motivy doslova milují. Dopřát jim jejich oblíbený motiv je s těmito vyměnitelnými obrázky velmi snadné a cenově dostupné. K výběru je nejlepší rovnou vzít i děti, protože právě ony pak budou nosit batoh každý den na zádech.“ 

Přední strana batohu:
1. Vyměnitelné obrázky MAGIC MAGS
2. Rukojeť
3. Dva magnetické zámky
4. Dvě kapsy na lahev s pitím
5. Izolovaná přední kapsa na svačinu
6. Reflexní prvky
7. Stabilní dno aktovky

Vnitřní prostor batohu:
1. EASY GROW systém
2. Pásky pro připevnění pouzdra ve víku batohu
3. Hlavní kapsa
4. Stahovací šňůrka na hlavní kapse
5. Okénko pro jmenovku

Zadní strana batohu:
1. Nastavitelné pásky na ramenním popruhu, slouží pro dokonalé přitažení batohu k zádům dítěte
2. EASY GROW systém
3. Háčky pro zavěšení konců ramenních popruhů
4. Ultra lehká, elastická, ergonomická zádová konstrukce ze sklolaminátu s vysokou prodyšností
5. Reflexní prvky
6. Odnímatelný, výškově nastavitelný hrudní popruh
7. Ergonomické, nastavitelné ramenní popruhy
8. Polstrovaný odnímatelný bederní pás pro optimální rozložení hmotnosti batohu

Splněný sen rodičů: batoh roste s dítětem!

EASY GROW systém je skvělá vychytávka, kterou jistě ocení všichni rodiče. Velké zkušenosti mají již rodiče starších školáků, kteří na zádech nosí batohy coocazoo. Systém se osvědčil – rodiče si nejvíce pochvalují, že batoh vydrží i několik školních let. Nyní je integrován tento systém také u nového modelu GRADE. Batoh snadno přizpůsobíte velikosti vašeho dítěte. Nemusíte mít obavy, že budete každý rok pořizovat nový batoh. S batohem GRADE je zajištěno ergonomické nošení od 1. do 4. ročníku.

Jak poznám, že batoh sedí na zádech dítěte správně?

Každý rodič chce, aby děti měly správné držení těla a zdravá záda. Pokud vybíráte školní batoh, musíte ho také dítěti zkusit. Tři základní rady vám prozradí, zda batoh sedí na zádech dítěte správně:
1. Musí být široký jako ramena dítěte
2. Musí přiléhat po celé ploše na záda
3. Musí končit nad sedací částí

Vybrat školní batoh není snadné. Přečtěte si také článek o tom, jak vybrat školní batoh nebo jak správně nosit školní batoh.