Satch by Ergobag: značka školních batohů pro starší žáky

Značka Satch od německého výrobce Ergobag vyrábí studentské batohy, které jsou tvarově jednoduché, šetrné k přírodě, kvalitní a promyšlené do posledního detailu. Studentské batohy Satch vychází z dlouholetých zkušeností a praktických poznatků vysokohorských batohů, a proto vyhoví i každodennímu nošení do školy. Jedinečný ergonomický koncept z nich dělá skvělého společníka do školy i na výlety.

Výjimečný batoh Satch německé značky Ergobag

Značka Ergobag se řadí k předním výrobcům školních batohů v Německu a je známa svojí špičkovou kvalitou. Klade velký důraz na používané materiály, jejich funkčnost a odolnost. Právě proto značka Ergobag vyžaduje předložení potvrzení a certifikátu nezávislých zkušebních institucí o kvalitě od svých dodavatelů. Studentské batohy Satch jsou označeni certifikátem bluesign®, který deklaruje šetrnou výrobu s ohledem na přírodu a zdraví člověka. Veškerý materiál, který je použit na výrobu batohů Satch, je vysoce odolný, stálý a nepromokavý.

Rostoucí batoh Satch respektuje dětskou anatomii a správnou ergonomii

Ergonomické batohy Satch s unikátním ergonomickým efektem mají patentovaný koncept optimálního rozložení váhy na bedra. Tento zádový systém zaručuje správný a zdravý vývoj dětských zad. Pomocí pánevního a hrudního popruhu přitáhnete batoh co nejblíže k zádům – značná část hmotnosti batohu je přenesena na pánev, která zajišťuje pevnou a stabilní základnu pro páteř. Batohy Satch lze upravit podle výšky studenta a to od 140 cm až do 180 cm. Nošení batohu bude pohodlnější, protože bederní pás bude na správném místě a studentovi nehrozí případné komplikace z přetížení jako jsou nesprávný vývoj páteři, bolesti zad nebo hlav.

1. Pohodlné, anatomicky tvarované ramenní popruhy
2. Výškově nastavitelné hrudní popruhy
3. Ergonomická hliníková lišta
4. Odnímatelný bederní pás
5. Ergonomicky tvarované a prodyšné polstrování zad

Cena batohů Satch by Ergobag je sice vyšší, ale plně odpovídá kvalitě, jakou dostanete. Celou kolekci batohů Satch by Ergobag si můžete prohlédnout v prodejnách Agátin svět nebo objednat ne jejich e-shopu! Pokud máte rádi, když k sobě věci ladí, vyberte školní penál ve stejném designu. .

Atraktivní a stylový design

Studentské batohy Satch by Ergobag vynikají na první pohled svou jednoduchostí a čistým designem. Jsou propracované do posledního detailu tak, aby se nejen dobře nosily, ale i dlouho vydržely a byly bezpečné. Disponují objemem až 30 litrů, vnitřní uspořádání je praktické a nabízí dostatek prostoru pro všechny školní pomůcky. Batohy mají vnitřní organizér, kapsu na notebook a kapsu na telefon s vývodem na sluchátka. Stabilitu celého batohu zajišťuje zpevněné dno plastovými nožkami.

Bezpečnost na prvním místě – to je Satch by Ergobag!

Dalším důležitým faktorem je bezpečnost dětí, proto najdeme na batozích Ergobag by Satch mnoho výrazných reflexních prvků. Značka používá reflexní prvky prvotřídní kvality, které jsou tvořeny unikátními mikroskopickými částečkami. Reflexní prvky jsou odolné počasí a UV záření.