Nový model školní aktovky pro prvňáčky Hama je ultralehký!

Nástup do školy je důležitým životním mezníkem každého dítěte. Z malého dítěte se stává školák a zůstane jim řadu dalších let. Bude mít jiný režim a řád, najde si nové přátelé a zájmy. Děti se obvykle na tuto změnu velmi těší a nemohou se dočkat okamžiku, kdy dostanou svoji vytouženou aktovku.

Rodiče stojí před velkým rozhodnutím, jakou školní aktovku nebo batoh pořídit. Není to lehké vybrat mezi tolika kvalitními či méně kvalitními. Měli byste přihlédnout k základním kritériím správného výběru. Které to jsou? Najdete je v našem předchozím článku.  Většina rodičů budoucích prvňáčků mají 3 základní požadavky na aktovku: musí být lehká, kvalitní a šetrná k zádům. Německá aktovka Hama tato kritéria perfektně splňuje!

Hama aktovka pro prvňáčky má pouze 660 g

Přehledná jednokomorová aktovka Hama patří k velmi lehký modelům. Je vhodná pro děti menší děti drobnějšího vzrůstu. Nové modely z kolekce 2020 váží pouhých 660g, což představuje šest a půl tabulek čokolády! Takže nebude zbytečně zatěžovat záda budoucího prvňáčka

Základní prvky jednokomorové aktovky Hama

  • Ergonomicky tvarovaná záda s měkkým polstrováním 
  • Nastavitelné ramenní popruhy s měkkým polstrováním
  • Pevné a stabilní dno, ochrana před vlhkem a špínou
  • Bezpečnostní reflexní prvky 
  • 2 boční kapsy pro láhev na pití
  • Kapsa na svačinový box uvnitř aktovky
  • Zámek s reflexní odrazkou, snadná manipulace

Všechny Hama aktovky pro prvňáčky se prodávají samostatně, penál není součástí. Lze ho dokoupit v e-shopu Agátina světa. Penál lze vybrat ve stejném designu jako je aktovka. Má dostatek prostoru na školní potřeby jako jsou pera, tužky, guma, pravítko a ořezávátko. Nechybí praktická vychytávka v podobě prostoru na rozvrh.

Obrázek 1: Pohled zepředu
1. Bezpečnostní reflexní prvky
2. Boční kapsy na lahev s pitím
3. Zámek s reflexní odrazkou
4. Pevné a stabilní dno

Obrázek 2: Pohled zezadu
1. Ergonomicky tvarovaná záda, měkké polstrování
2. Nastavitelné ramenní popruhy, měkké polstrování

Obrázek 3: Vnitřek aktovky:
1. Přehledná hlavní komora
2. Zabudovaná vnitřní kapsa (určena pro těžší předměty )
3. Malá zipová kapsa (vhodná na klíče, průkazku, peněženku, apod.)
4. Transparentní kapsa na rozvrh
5. Přední kapsa na penál či svačinový box

Školní aktovky pro prvňáčky Hama si velmi oblíbili zákazníci Agátina světa, kde najdete kompletní nabídku. Oceňují především skvěle propracovanou ergonomii za příznivou cenu. Prvňáčci ocení především praktičnost při běžném nošení a používání jako je jednoduché otevírání, přehled v hlavní komoře a snadno přístupné boční kapsy. Ale stejně největší radost udělají krásné barvy a motivy, které odrážejí současné trendy malých rebelů a rebelek.