Nové designy od Topgalu překvapí!

Každým rokem představuje společnost Topgal nové modely školních batohů. Musíme říci, že jsou rok od roku důmyslnější. Design, pro který je charakteristický nadčasový vzhled, je doplněný precizním zpracováním a spoustou praktických vychytávek. Na konci loňského roku představil Topgal speciální vánoční kolekci školních batohů pro dívky a chlapce na prvním stupni základní školy a jeden studentský batoh.

Modely ALLY, ENDY, COCO, CODA okouzlí budoucí prvňáčky a model RUBI naopak nadchne školáka na druhém stupni ZŠ. Topgal vyslyšel přání prvňáčků a vyvinul aktovku, která je nápaditá, hravá, barevná a dokonce i svítí a bliká. Design, který se dětem po roce či dvou nošení do školy neokouká. Prohlédněte si celou kolekci s námi!

Batohy Topgal splňují nejpřísnější kritéria kvality, designu a bezpečnosti. Můžete očekávat důmyslnou koncepci batohů s osvědčenými prvky:

● anatomicky tvarovaný zádový systém doplňuje polstrování a hliníková výztuha
● pohodlné nastavitelné ramenní popruhy
● hrudní popruh zaručí, že batoh bude skvěle sedět
● reflexní prvky na čele, boku i popruzích pro maximální bezpečí
● odolné dno z materiálu Topdura a plastové nožičky
● pevné ucho pro snadné přenášení, poutko k uchycení na lavici

Batohy pro prvňáčky

Modely ALLY, ENDY a CODA mají dvě prostorné komory. Těžké učebnice a sešity doporučujeme dát co nejblíže zádům do zadní komory. Penál, desky na sešity, svačinu či věci na tělocvik umístěte pohodlně do přední komory, která je opravdu hluboká. Najdete v ní také praktickou síťovou kapsu na zip a jmenovku. Na přední části batohu naleznete kapsu (u modelu ALLY jsou dvě kapsy), do které můžete schovat drobné věci. Lahev na pití dáte do kapsy na boku batohu.

Model COCO s třemi objemnými komorami a přední velkou kapsou v dívčím i chlapeckém provedení. Zadní komora je určena na těžké učebnice  kvůli správnému držení zad. Do prostřední komory doporučujeme umístit sešity a další potřebnosti. Přední komora je velmi prostorná, můžete do ní uložit penál, věci na sport nebo svačinku. Navíc se v ní ukrývá síťová kapsa na zip, ideální pro umístění mobilu, a šikovná karabinka na klíče. V přední kapse najdeme místo na drobnosti a jmenovku. Lahvička na pití se umístí do boční látkové kapsy.

Unikátní novinkou této kolekce pro rok 2018 jsou svítící batohy ENDY. Děti mají možnost batoh rozsvítit či rozblikat! Jsou pak vidět až na vzdálenost 2 km! V lemu přední kapsičky se nachází světelné vlákno, které je chráněno bezpečnostním zámkem. Aby batoh svítil, je nutné přikoupit kontrolní jednotku Sunfibre, která není standartně součástí batohu. Svítící jednotka je funkční 2,5 až 11h dle zvoleného režimu svícení a poté se dobíjí přes USB. Na výběr máte ze tří režimů – vlákno může rovnoměrně svítit nebo blikat ve dvou frekvencích. Svítící batoh plní především funkci bezpečnostní, ale samozřejmě ji nemusíte využít. Samotný batoh má skvělý design, který nadchne malého školáka nebo školačku.

V naší nabídce lze zakoupit pouze batoh nebo v dvoudílném setu se zdrojem svícení či třídílném setu se zdrojem a penálem.

Stylový batoh pro školáka

Dvoukomorový batoh RUBI udělá parádu nejen ve škole, ale take na cestách na kroužky nebo na výlet. Uvnitř hlavního prostoru batohu naleznete polstrovanou kapsu, která uchová notebook v bezpečí. Najdete zde i menší kapsičku, která je vybavena dodatečným vnitřním polstrováním, na tablet, mobil nebo powerbanku.

Přední komora je užší, ale vejdou se do ní všechny potřebné drobnosti. Navíc je v ní i menší kapsa na zip. Na čele batohu jsou velmi praktické kapsy pro další maličkosti, které je nutné mít po ruce. Do bočních síťových kapes batohu můžete umístit lahev na pití. Nad kapsou je pak praktické poutko na připevnění vyšší lahve na pití.