Kolekce Ergobag 2020 potěší děti i jejich rodiče

Obliba německé značky Ergobag roste, a proto jsme pro vás připravili přehled letošní kolekce. Velmi nás těší, že kolekci konečně můžeme s vámi sdílet. Nové modely jsou opravdu povedené, dokonalá technologie provedení a kvalitní materiál z nich dělá „ten“ pravý školní batoh pro každého školáka.

Jaké jsou nové designy v kolekci Ergobag 2020?

Blikající a svítící prvky se staly součástí dětského světa. Děti je mají rády a přitahují jejich pozornost. Není divu, že batoh bez hravých prvků je nezaujme, není pro ně dostatečně atraktivní. Tvůrci batohů značky Ergobag proto oživili letošní kolekci o několik zářivých a světlých modelů. Batoh se musí líbit dětem i několik let. Skvělá vychytávka v kletties, což jsou vyměnitelné obrázky na suchý zip, zaručí, že děti přizpůsobí svůj batoh současným trendům. V letošní kolekci kletties přibyly unikátní plyšové a reflexní kousky.

Z nové kolekce si opravdu vybere každá holčička i chlapec. U dětí se stal velmi populární film Ledové království. Značka Ergobag nechce zůstat pozadu, a proto přináší model Frozen. Jeho design je jemný, nemá možnost působit nudně, kýčově či strnule, což určitě potěší rodiče. Až dítě omrzí design, jednoduše sundáte kletties a vyměníte je za jiný, které zrovna frčí. Batoh s vámi prožije další školní období.

Mezi dívčími modely vyniká také pink hearts. Látka je potištěná jemnými srdíčky v různých odstínech růžové. K batohu jsou vyměnitelné obrázky s motivem baletky. Pokud nemáte rádi růžovou, vyberte si z tmavších tónů jako např. Galaxy modrýGalaxy fialový nebo Fluo zelený.

Kolekce 2020 má rozhodně co nabídnout i chlapcům. Velkým favoritem je černý batoh, který je celý reflexní. Batoh je vidět ze všech stran, je celý vyrobený z reflexní látky. Černá látka je zdobena jemným bílým vzorem, který působí velmi čistě. Může se vám zdát, že koukáte na rozbouřenou noční oblohu. Rodiče jistě ocení, že tento model poskytuje vyšší bezpečnost díky reflexním prvkům. Dítě bude vidět za šera nebo neosvětlené vozovce – dokonalá viditelnost z 360 stupňů. 

Popruhy a přezky včetně předního zámku byly sjednoceny s designem batohu. Tento drobný prvek dává batohům stylový a elegantní vzhled.

Ergobag šetří záda dětí

Velkou výhodou značky Ergobag je unikátní ergonomické řešení zádového systému, který zaručuje zdravý vývoj dětské páteře a správné držení těla. Vysoká kvalita zpracování a použití pevných a odolných materiálů navyšuje pořizovací cenu, ale na druhé straně získáte batoh, který šetří záda vašeho dítěte a zároveň s ním i roste.

Rozmístění učebnic a sešitů v batohu je velmi důležité. Obecně platí, že těžké věci patří co nejblíže k páteři. Při takovém umístění je těžiště batohu blízko těla vašeho dítěte a nevychyluje ho tak z rovnováhy. Váha batohu se pomocí popruhu (bederního, ramenního a hrudního) rozloží, a i těžký školní batoh se ponese pohodlně.

Kompletní kolekce Ergobag 2020

Prohlédněte si celou kolekci školních Ergobag 2020 určených pro žáky základní školy, kterou můžete zakoupit na e-shopu Agátina světa nebo v jeho kamenných prodejnách. K batohu můžete přikoupit doplňky jako například školní penálsportovní pytelpeněženku a vyměnitelné obrázky kletties. Agátin svět také nabízí batohy ve zvýhodněné sadě s penálem nebo v širším setu s dalšími školními potřebami.