Inspirace přírodou – to je kolekce Topgal 2018!

Školní batohy Topgal patří dlouhodobě mezi oblíbené značky u nás i v zahraničí. Ačkoliv to název značky nenapovídá, je firma Topgal ryze česká. Pochází z moravského Šternberka a za dobu svého působení si vydobila skutečně významné postavení. Každý rok přichází na trh s novou kolekcí, která je rok od roku propracovanější a originálnější.

Květinové vzory, zvířata a příroda jsou hlavní motivy kolekce školních batohů Topgal 2018. Zcela odráží současné módní i funkční trendy, přičemž zachovává precizní zpracování a nadčasovost. Design kolekce myslí na malé i velké školáky. Jednak nabízí potištěné batohy, které dodají modelu líbivý design. Dále modely s decentnější grafikou. „Starší děti vnímají batoh především jako módní doplněk, který se hodí k oblečení. Nevnímají školní batoh jako „zavazadlo. Proto jsme zařadili do kolekce i několik modelů, které mají jednoduchý design“, říká designerka Topgal Tereza Matoušová.

Novou kolekci spojuje s předchozími především kvalita zpracování, funkčnost, skvělý design a moderní technologické postupy. To vám dává jistotu, že školní batohy Topal jsou správnou volbou!

Školní batohy pro malé školáky

Pro školáky 1. stupně ZŠ je určena kolekce CHILI 2018. Při navrhování této kolekce se klade maximální důraz na ergonomický tvar batohu. Vychází nejen ze svých dlouholetých zkušeností, ale také z požadavků předškoláků, prvňáčků a rodičů. Malý školáci v tomto období procházejí rychlým vývojem, a proto je důležité věnovat maximální péči dodržování kvality výroby. Velký důraz je kladen na kvalitu použitých materiálů a rozvržení vnitřního prostoru, které je důležité pro snadnou orientaci malého školáka.

Novinkou jsou metalické tisky a rozšířená nabídka batohů s vyměnitelnými motivy na přední kapse. Dětem se moc líbí měnit motiv na přední straně batohu a vystřídat až čtyři obrázky třeba za jeden den.

Kvalita a funkčnost je společným znakem všech kolekcí. Charakteristickými prvky jsou:

  • ergonomicky tvarovaný zádový systém
  • bezpečnostní reflexní prvky
  • extra odolné dno proti protržení
  • 4 plastové nožky bránící poškození i převrácení
  • zajištění konců ramenních popruhů za pomoci magnetů

Školní batohy pro starší školáky

Tato kategorie zahrnuje školní batohy pro školáky 2. stupně ZŠ, ale i středoškoláky a vysokoškoláky! Kolekce školních batohů pro starší žáky prošla změnou střihu. Nový střih dvoukomorových batohů a zcela nový střih modelu RUBI s dvěmi komorami a dvěma předními kapsami. Každý model je dostupný v chlapeckém i dívčím provedení. Dívky budou okouzleny krásnými květinovmi vzory nebo decentnějším motivem červného batohu s růžovým podkladem. Studentské batohy jsou vhodné na každodenní využití do školy, ale tvar a obsah nebrání využít batoh na volnočasové aktivity nebo do kroužků.

Charakteristické prvky studentských batohů:

  • nastavitelné ramenní popruhy s hrudní sponou
  • polstrovanou kapsu na notebook o max. velikosti 15,4‘‘
  • zádový systém s tvarovanou výztuhou
  • kapsu na lahev s utahovacím poutkem
  • bezpečnostní reflexní prvky