Herlitz: značka, která si zaslouží pozornost!

Nástup do první třídy znamená velkou změnu nejen pro dítě, ale také pro Vás, rodiče. Mezi první starosti patří výběr školní aktovky. Není to vůbec jednoduché, jelikož trh přetéká nabídkou kvalitních i méně kvalitních školních batohů, např. asijské tržnice. Důležité je batoh si vyzkoušet, aby správně seděl na zádech budoucího školáka. Pokud máte vybráno, máte téměř vyhráno. Posledním krokem ke zdravým zádům je naučit školáka správně nosit školní aktovku či batoh.

Pokud hledáte školní batoh s líbivými motivy i dobrou kvalitou, nenechte si ujít osvědčenou německou značku Herlitz. Nabízí školní tašky a batohy pro prvňáčky i starší žáky. Značku Herlitz reprezentuje orientace na funkčnost spolu s finanční dostupností jejich výrobků. Zdraví, pohodlí a bezpečí školáků, to jsou společné znaky pro všechny školní aktovky a batohy.

Kolekce 2019 je opravdu pestrá a každý školák si najde svůj oblíbený model. Designéři vyšli vstříc potřebám rodičů i dětí a vytvořili úžasný design, který barevně ladí s oblíbenými tématy. Motivy jsou nadčasové a neokoukají. Princezny, fotbalisté, milovníci motýlů a dalších zvířátek budou nadšeně nosit svoji aktovku či batoh každé ráno do školy.

Pojďme se na kolekci Herlitz 2019 společně podívat blíže!

Herlitz Midi

Model Midi představuje variantu aktovky pro děti do 1. třídy. Novinkou je hrudní popruh.

Motokros, góóól, růžové kostky, duhový motýl či kouzelný kůň – to jsou motivy nové kolekce Herlitz Midi. Školní aktovka má jedinečný štíhlý a kompaktní tvar. Doporučujeme ji pro děti s úzkými rameny. U tohoto modelu je vše podřízeno ergonomii a bezpečnosti, vytýkat mu lze velmi málo. Jeho velkou výhodou je možnost duálního natavení ramenního popruhu, což zajišťuje perfektní usazení aktovky na zádech malého školáka.Velmi oceňujeme přidání hrudního popruhu, který u loňského modelů chybí.

Nechybí zde bezpečnostní prvky, které jsou vyrobeny z fluorescenčního materiálu v jasných barvách. Kvalitní zpracování bezpečnostních prvků zvyšuje viditelnost dětí za špatného počasí. Tyto prvky jsou na přední straně, bocích a ramenních popruzích, odrazka v zámku.

Herlitz Bliss

Oblíbený model školního batohu sportovního vzhledu. Doporučujeme pro školáky od 3. třídy.

Fialový motýl, jednorožec, dinosaur, monster truck a růžové srdce zdobí novou kolekci Herlitz Bliss. Školní batoh je velmi lehký, přestože v sobě ukrývá ergonomický systém Ergo ES²®, který přizpůsobuje školní batoh výšce dítěte. V tonto období rostou děti velmi rychle a je nezbytné sledovat usazení batohu na zádech dítěte. Správně nastavitelná délka odpovídá vzdálenosti mezi rameny a křížovou kostí. Ramenní popruhy přitáhnete školní batoh k zádům školáka. Nezapomeňte, že přitažení a uvolnění ramenních popruhů se může lišit nejenom podle výšky dítěte, ale také podle ročního období. 

Návod na natavení zádového systému ve třech krocích:

Velmi praktické je uspořádání vnitřního prostoru. Hlavní kapsa nabízí dvojitým prostor pro knihy a přídavnou přední kapsou na zip. Na boku jsou dvě kapsy, do kterých můžete dát láhev na pití či jiné potřeby. Ani zde nechybí reflexní materiály. Najdete je na přední straně, bocích a ramenních popruzích.

Celkově batoh působí velmi elegantně. Sportovně model je vyráběn s měkkým tělem, hezky tvarovaným čelem a stabilním dnem s plastovými nožičkami.

Značka Herlitz nabízí možnost barevně sladit aktovku s penálem. Můžete pořídit samostaně nebo jako sety včetně penálu a pytlíku na přezůvky.
<