Dokonalé školní batohy, to je kolekce Topgal 2019

Česká značka školních batohů Topgal je pro mnoho rodičů jasnou volbou. Těší náš, že Topgal i svou letošní kolekcí potvrzuje vysoko nastavenou laťku: potvrzuje kvalitu materiálů a střihů i vytříbený design.

Školní batohy inspirované rodiči i dětmi

Pro rodiče je u školní tašky důležitá kvalita jejího provedení a materiálů a vkusný design. Děti často zajímá jen motiv, který musí vyhovovat jejich aktuálním zájmům. V letošní kolekci se Topgalu podařilo skloubit obojí. „Naši rodiče – zákazníci Agátina světa – se nás často ptají, jaká konstrukce školní aktovky či batohu je pro prvňáčka nejlepší. Vnímáme, že kladou důraz na ochranu zad svých dětí, proto hledají školní tašku, která je lehká a podporuje zdravý růst dítěte. Kvalita materiálu a zpracování je pak samozřejmost, bez níž nemá školní batoh šanci u rodičů uspět. Jsme rádi, že česká značka Topgal dokázala v letošní kolekci všechny tyto parametry a pohled rodičů a dětí skvěle skloubit.“ říká Kristýna, majitelka Agátina světa a máma tří dětí.

Školní aktovka pro prvňáčka

Topgal před několika lety vyvinul na popud zákazníků, zejména rodičů drobnější prvňáčků, školní aktovku BEBE. Povedlo semodernější vzhled školního batohu s hlavní výhodou školní aktovky, kterou je přehledněšjí vnitřní uspořádání díky jednomu hlasvnímu prostoru. A proč aktovky BEBE vyhovují zejména drobným prvňáčkům? Jsou totiž vysoké pouze 37 cm a díky utahovatelným ramennía hrudním popruhům je lze snadno nastavit na míru malkého prvňáka.

Školní batohy pro 1.- 5. třídu

Batohy do školy pro 1. stupeň ZŠ jsou v letošní kolekci připravené s ohledem na ochranu zad dětí. Školním taškám z letošní kolekce tedy nechybí ergonomicky tvarovaný systém zad a ramenní a hrudní popruh.

Charakteristické znaky pro batohy pro 1. stupeň základní školy:

  • zádový systém s ergonomicky tvarovanou výstelkou zad,
  • reflexní prvky pro vyšší bezpečnost dětí,
  • pevné a odolné dno batohu,
  • plastové nožky proti odření při pokládání, brání také převrácení,
  • anatomicky tvarované a nastavitelné ramenní popruhy,
  • hrudní pásek spojující ramenní popruhy,
  • boční poutko na zavěšení (např. karabinky)

Pro děti je důležitá hravost, a proto u několika batohů Topgal najdete zajímavé vychytávky: vyměnitelné obrázky či roztomilé zavěšené bambulky .

Také letošní kolekce byla otestována v Institutu pro testování a certifikaci ve zlíně. Značce Topgal byla propůjčena značka Česká kvalita, což znamená, že výrobek splňuje požadavky na kvalitu a všechna zdravotní hlediska.

„Prohlédněte si celou kolekci 2019 a přijďte si je vyzkoušet do našich prodejen. Pokud nemáte možnost navštívit naši prodejnu, objednejte přes náš e-shop a využijte možnost zaslání školní tašky domů. Po vyzkoušení lze aktovku v případě potřeby vyměnit. Velkou výhodou je doprava zdarma. Doporučujeme změřit délku zad vašeho dítěte od horní části ramen po bedra, abyste mohli vybrat správnou velikost batohu.“, říká Kristýna, majitelka Agátina světa a máma tří dětí.