Buď stylový! Do školy s batohem z nové kolekce Topgal.

Zavděčit se vkusu teenagera není snadné. Mají jasnou představu, jak by jejich batoh měl vypadat. Musí být stylový a odpovídat současným trendům. Na druhou stranu musí i studentský batoh podporovat zdravý vývoj páteře a být praktický. Výrobce českých batohů Topgal bedlivě sleduje módní trendy, aby teenageři byli in. Kolekce studentský batohů Topgal 2020 je odvážná a mladistvá. Hraje si s barvami a designem, dokonce využívá prvky graffiti. Objevte s námi stylovou kolekci studentských batohů Topgal!

Stylové batohy Topgal do školy i na volný čas!

Značka Topgal klade velký důraz na funkčnost a kvalitu. Školní i studentské batohy jsou promyšlené do každého detailu a plně respektují anatomii dětského těla. Studentské batohy Topgal jsou určeny pro školáky druhého stupně ZŠ, žáky ŠŠ a VŠ, ale skvěle poslouží i na jiné činnosti. Díky své multifunkčnosti a stylovému designu jako vhodné také do města i na výlety do přírody. 

Pro teenagera není batoh jen školní výbavou, ale mnohem více. Odráží jeho životní styl a hravost. Hana Dvorská ze společnosti Topgal to potvrzuje a říká: „Nová kolekce pro rok 2020 spojuje funkčnost a hravost do jednoho celku. Každý detail byl pro nás podstatný. Při tvorbě aktuální kolekce jsme se snažili maximálně naplnit vizi Topgalu a navrhnout takové modely, které budou pestré, stylové, ale zároveň i nadčasové. Inspirujeme se jak v současných fashion trendech, tak i v grafickém designu. V současné době jsou také populární motivy tropických rostlin a potisky zvířecích srstí a kůží.“ Nové designy jsou opravdu povedené. Modely  SURI 20035 a YUMI 20037 vynikají svými graffiti vzory, které navrhnul streetartový umělec a grafik Tom Junker AKA Pauser. Spolupráce s umělcem street artu je bezesporu současným trendem.

Topgal – batohy pro starší žáky a studenty

Kolekce studentských batohů, stejně jako kolekce batohů pro mladší žáky, nabízí velký výběr pro dívky i chlapce. Všechny batohy mají polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, která jsou zpevněna hliníkovou výztuhou. Splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost, pohodlnost a funkčnost.

Studentské batohy mají společné prvky:

  • Nastavitelné ramenní popruhy
  • Nastavitelný hrudní popruh
  • Zádový systém s anatomicky tvarovanou výztuhou
  • Kapsu na lahev s dopnutím proti vypadávání
  • Kapsy pro bezpečné uložení drobností
  • Polstrovaná kapsa na notebook
  • Reflexní prvky 
  • Pevné dno

Velmi oblíbený je dvoukomorový batoh Topgal ROTH. Na přední straně batohu má dvě praktické a objemné kapsy vhodné na krabičku na svačinu nebo penál. Z letošní kolekce nás nejvíce zaujal design batohu  ROTH 20036, který má výrazný modrý až tyrkysový odstín a je překvapivě velmi univerzální. Dokonce i malý detail v podobě červených zipů je úžasný způsob, jak dodat batohu jedinečný styl. Pokud hledáte decentnější motiv, zvolte model RUBI. Barevný potisk na černém podkladu působí elegantním dojmem.

Nejobjemnějším batohem kolekce Topgal 2020 je model SIAN. Batoh s objem až 30 l objemu, který pojme vše potřebné na cestu do školy a na kroužky. Přední komora je opravdu objemná a veliká oproti zadní komoře, která je užší. Do zadní komory doporučujeme dávat ty nejtěžší učebnice nebo desky na sešity. Je zde také kapsa na notebook a polstrovaná kapsička, do které můžete dát například telefon nebo powerbanku. Současný trend teenagerů odráží model  SIAN 20038, za jehož designem stojí streetoutový umělec AKA Pauser.

Největším hitem kolekce 2020 je rozhodně batoh SURI. Design opět pochází z dílny umělce AKA Pausera a rozhodně osloví všechny, kteří mají rádi daný styl, design i živou barevnost. Věříme, že tento model bude patřit mezi nejoblíbenější, takže neváhejte a pořiďte svým teenagerům ten správný batoh!

Preferujete elegantní vzhled? Úzký štíhlý střih TERI vám dovolí se dostat do přecpaného autobusu, aniž byste obtěžovali vaše okolí. K dispozici jsou dvě komory a hluboká přední kapsa, které vám pomohou utřídit školní pomůcky. Díky ergonomickému zádovému systému, nastavitelným ramenním popruhům a hrudnímu popruhu je tento model mimořádně pohodlný. Kolekce 2020 se pyšní novým designem pro dívky TERI 20031 s romantickým potiskem barevných květin.

Řada studentských batohů Topgal TONY nabízí universální batohy pro kluky i holky. Širší zadní komora je vhodná pro těžší učebnice, sešity a desky. Nechybí zde polstrovaná kapsa pro notebook, která mu navíc ještě jedna menší polstrovaná kapsu na tablet, mobil, nebo powerbanku. Přední komora je ideální na svačinu a penál. Na čele batohu jsou dvě menší kapsičky na drobnosti. Nový model TONY 20040 je v universálních odstínech a zdobí ho tmavě zelené detaily na zipech, taháčcích a popruzích.

Batohy YUMI se těší velké oblibě. Jsou střihově universální a rádi je volí nejen školáci druhého stupně ZŠ, ale také studenti SŠ a VŠ. K dispozici jsou dvě prostorné komory, polstrovaná kapsa na notebook, tři menší kapsy na čele batohy a na bocích kapsy z pevné síťoviny. Na čele batohu jsou dva malé pásy, na které lze upnout téměř cokoliv např. mikinu nebo skateboard. Značka Topgal přináší letos čtyři zcela nové designy. Klučičí model YUMI 20039 se nám moc líbí. V dívčích provedeních je našim favoritem YUMI 20033 v růžovo fialovém potisku s tmavě modrými pásy na čele.